DLA KOBIET

 
Zumba
Fitness - TBC, ,Zdrowy Kręgosłup, PUMP
Functional Rack
Cross98
Sauna Infrared
Siłownia
Sztuki walki
Treningi personalne
Fizjoterapia
 
Fitness


 

TBC - inaczej Total Body Conditioning (czyli wzmacnianie całego ciała). Zajęcia ukierunkowane na połączenie ćwieczeń aerobowych (tlenowych - przyśpieszających oddech i bicie serca) ze wzmacniającymi. Podczas zajęć wzmacniamy nie tylko dolne partie mięśniowe, ale również ręce, pośladki i brzuch. Do treningu używane są rozmaite sprzęty: hantle, gumy, obciążenia na nogi (tzw. „zajączki”), piłki.Zajęcia poprawiają koordynację ruchową i poczucie rytmu. Co więcej – nie obciążając stawów,bo nie stosujemy tutaj zbyt dużo podskoków czy ćwiczeń na stepie. Podczas jednego treningu TBC można spalić ok. 400-600 kcal.

PUMP- Pump są to zajęcia grupowe ze sztangą które skutecznie modelują ciało nadając jej zarys FIT. Ciało staje się jędrne, twarde, nasze mięśnie modelują się i stają się bardziej widoczne, wyraziste przy czym nie zmieniają one objętości na większe (jak niektórzy błędnie myślą) także nie musicie się bać tych zajęć!

ATB - inaczej Abdominal-Buttocks-Thighs (czyli BRZUCH-NOGI-POŚLADKI). Zajęcia skierowane są na spalanie tkanki tłuszczowej zalegającej na biodrach, udach, pośladkach i brzuchu oraz wzmocnienie znajdujących się tam mięśni. Charakteryzują się dużą liczbą powtórzeń i długimi seriami co w ostateczności doprowadza do wyrzeźbienia tych partii mięśniowych. Trening jest przeznaczony dla osób, które ze względów zdrowotnych lub innych nie mogą pozwolić sobie na intensywny wysiłek fizyczny. W czasie zajęć wykorzystuje się wiele akcesoriów, nie towarzyszy im choreografia.

ANTYCELLULITE - Głównym celem treningu jest usunięcie niechcianego cellulitu. Zajęcia dają rewelacyjne efekty w spalaniu tkanki tłuszczowej, także rozbijaniu cellulitu, ujędrnieniu i modelowaniu sylwetki. Podczas treningu koncentrujemy się na najbardziej podatnych na cellulit części ciała. Dzięki średniej intensywności zajęcia skierowanie są dla wyszytkich! Poprzez stosowanie różnych wersji ćwiczeń (od łatwych do bardziej złożonych) zajęcia pozwolą odnieść korzyści także osobom zaawansowanym.

 

OFERUJEMY M.IN.
 
KONTAKT
 
Adres:
Telefon:
E-mail:
Krakowska 98, 50-424 Wrocław
(71) 3963152
kontakt@krakowska98.com
 
Start  |  Cennik  |  Grafik  |  Promocje  |  Konkursy  |  Galeria  |  Współpraca  |  Kontakt © Krakowska 98. Wszelkie prawa zastrzeżone 2012.
projekt i wykonanie: hajime studio