DLA KOBIET

 
BOKS
Kickboxing/K-1
Judo
Brazylijskie jiu-jitsu
Functional Rack
Sauna Infrared
Siłownia
Treningi personalne
 
Functional Rack - Pierwsza taka Maszyna we Wrocławiu!

„Klatka” specjalnie przystosowana do zajęć aerobowych dla kobiet i mężczyzn, amatorów, jak i profesjonalnych zawodników. Zajęcia zorganizowane, w ciągu zaledwie godziny można wziąć udział w treningu wszystkich partii mięśniowych, przede wszystkim kształtując wytrzymałość siłową i kondycję !

Jest to trening, który skierowany jest do każdego, zarówno do amatorów sportów, chcących tylko zrzucić zbędne kilogramy, jak i dla tych, którym sportowy styl życia pozwala nie tylko dbać o figurę, ale wpływa na sposób spędzania wolnego czasu.

Trenin obwodowy jest uniwersalnym programem, odpowiedni dla każdego, niezależnie od poziomu sprawności i doświadczenia. Podczas treningu samodzielne dopasowujemy go naszych możliwości poprzez modyfikacje czasu wykonania ćwiczenia, ilości powtórzeń, intensywności itp.

Po zajęciach Intro będą utworzone nowe grupy , które systematycznie biorą udział w  zajęciach , poszerzając swoją wiedzę na temat treningu, kształtując swoją sylwetkę i czując ducha rywalizacji , świetnie się przy tym bawiąc oraz intergrując z grupą


Wszystkich Serdecznie Zapraszamy !
 
Na tym filmie przedstawiony jest Functional Rack stworzony przez ATP Team:
Specjalnie do teningu obwodowego !
 


W naszym Centrum będzie on trochę przekształcony pod kątem naszych wizji treningowych. Od września ruszamy z treningiem dla tych, którzy lubią wyzwania!

 

OFERUJEMY M.IN.
 
KONTAKT
 
Adres:
Telefon:
E-mail:
Krakowska 98, 50-424 Wrocław
575-020-746
kontakt@krakowska98.com
 
Start  |  Cennik  |  Grafik  |  Promocje  |  Konkursy  |  Galeria  |  Współpraca  |  Kontakt © Krakowska 98. Wszelkie prawa zastrzeżone 2012.
projekt i wykonanie: hajime studio